Bądźmy w kontakcie

e-mail: kadry@viessmann.com
tel.: +48 71 36 07 100

Joanna Nahorska-Szychowska Doradca Techniczny Projektanta

Współpraca z Viessmann to zdecydowanie długodystansowa relacja, która trwa już od pond 30 lat! Firma daje przede wszystkim niesamowite możliwości rozwoju. Moja przygoda zaczęła się tu od działu marketingu, gdzie byłam Specjalistą ds. materiałów technicznych. Od 2003 r. powierzono mi stanowisko Doradcy Handlowego, a ciekawostką jest to, że do 2012 roku byłam jedyną kobietą w tej roli nie tylko w Polsce, ale i w Europie  🙂

Teraz, korzystając z mojej praktyki i doświadczenia,  jestem Doradcą Technicznym Projektanta.   Bliscy śmieją się, że mam “pomarańczową krew”, bo mimo tego, że od lipca oficjalnie jestem na emeryturze, nadal jestem w firmie Viessmann i aktywnie działam zawodowo.

Viessmann to miejsce w którym nie brakuje wyzwań, a hasło, że “nie ma rzeczy niemożliwych” nabiera tu zupełnie innego znaczenia, wiedząc, że Twój zespół to Twoi przyjaciele. To dzięki fantastycznej atmosferze, wsparciu i zaufaniu przez lata realizowaliśmy niesamowite projekty i osiągaliśmy sukcesy, które bez ludzi i wartości, w które wszyscy wierzymy, nie byłyby możliwe.

Inne wpisy