Bądźmy w kontakcie

e-mail: kadry@viessmann.com
tel.: +48 71 36 07 100

Kamil Galiak Doradca Techniczny Projektanta

Odpowiedzialny rozwój Twój i firmy

Jestem pracownikiem Działu Technicznego od blisko trzech lat, moim podstawowym zadaniem jest współpraca z projektantami.

To co jest dla mnie istotne w naszej firmie, to zaangażowanie w rozwój urządzeń wykorzystujących energię odnawialną. Naszym hasłem przewodnim jest „creating living spaces for generations to come”, a więc troska o planetę, którą pozostawimy przyszłym pokoleniom.
Będąc jednak przedstawicielem pokolenia, które boleśnie odczuje konsekwencje zmian klimatu na naszej planecie, czuję się zobowiązany do działania. SMOG, wzrost temperatury czy odpady to problemy narastające do lat.
Viessmann jednak od lat wspiera rozwój urządzeń bazujących na OZE, pierwsza pompa ciepła naszej marki powstała w roku 1981, kolektory słoneczne również rozwijane są od wielu lat. Strategia głównej siedziby w Allendorfie pozwoliła na osiągnięcie już teraz przez Viessmann celów założonych na rok 2050, które mówią o pokryciu 80% zapotrzebowania na engergię przez OZE – to właśnie dowodzi, że jestem w firmie której wartości są zbieżne z moimi.

 

Inne wpisy

  • Rafał Januszkiewicz Dział wsparcia technicznego oraz szkoleń

    Viessmann - bardzo dobra szansa na rozwój!

    Czytaj więcej