Bądźmy w kontakcie

e-mail: kadry@viessmann.com
tel.: +48 71 36 07 100

Rafał Januszkiewicz Dział wsparcia technicznego oraz szkoleń

Viessmann - bardzo dobra szansa na rozwój!

Pierwszy raz z firmą Viessmann spotkałem się jeszcze podczas studiów magisterskich, na których to odbyliśmy wycieczkę do siedziby firmy we Wrocławiu w ramach wykładu z kotłów gazowych.

Prowadzący szkolenie omówił zasadę działania oraz budowę kotłów, a następnie na kotłowni szkoleniowej, czyli miejscu, w którym zamontowane są urządzenia, pokazał dokładnie z czego składa się dana jednostka.

Od razu wiedziałem, że Viessmann będzie odpowiednim miejscem na mój rozwój. Po ukończeniu studiów na wydziale mechaniczno-energetycznym postanowiłem wysłać swoją kandydaturę na stanowisko w dziale technicznym i… udało się!

Zacząłem pracę praktycznie od razu i minął mi już w firmie ponad rok stażu pracy, którego nie żałuję. Viessmann dał mi ogromną szansę na rozwój praktycznie w każdym zakresie z technologii oferowanych przez siebie urządzeń. Możliwości tak na prawdę są nieograniczone – ciągłe szkolenia akademii, kursy oraz uprawnienia. Pozwala to przez cały czas na zdobywanie nowej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego. Pracuję w dziale wsparcia technicznego oraz szkoleń, do moich obowiązków należy wsparcie serwisantów, pomoc dla użytkowników końcowych, dobór potrzebnych komponentów do danego układu oraz prowadzenie szkoleń w samej Akademii Viessmann.

Wsparcie, które otrzymałem na start od moich kolegów z oddziału było nieocenione, dzięki czemu w szybkim czasie pozwoliło mi to na naukę i bycie samodzielnym na moim stanowisku, co wpłynęło również na to, że każdego dnia idę do pracy z uśmiechem na ustach i wiem, że nie będzie to stracony czas.

Jeżeli jesteś osobą, która tak, jak ja chce się rozwijać, a także mieć bezpośredni kontakt z urządzeniami oraz najnowszymi technologiami, nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas. Warto skorzystać z tej szansy!

Inne wpisy

  • Kamil Galiak Doradca Techniczny Projektanta

    Odpowiedzialny rozwój Twój i firmy

    Czytaj więcej