Bądźmy w kontakcie

e-mail: kadry@viessmann.com
tel.: +48 71 36 07 100

Inżynier jakości oprogramowania

Wrocław

Poszukujemy testerów do projektów tworzenia aplikacji webowych (Frontend) z wykorzystaniem technologii JavaScript/TypeScript, Angular.

Opis stanowiska:

  • Testy manualne aplikacji webowych,
  • Pojektowanie i implementacja automatycznych testów UI (Selenium WebDriver, C#, NUnit),
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji testowej: test planów, scenariuszy, przypadków testowych, raportów z testów,
  • Przeprowadzenie testów regresyjnych,
  • Raportowanie błędów,

Wymagania:

  • Znasz zasady testowania,
  • Masz doświadczenie w testowaniu REST API,
  • Znasz język C#/Java,
  • Znasz narzędzia wspomagające proces testowania (Jira, Postman),
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem testowym (TeamCity, Jenkins),
  • Znasz systemy kontroli wersji, np. Git.

Co oferujemy:

  • Ciekawe projekty IoT i M2M,
  • Indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Finansowe wsparcie relokacji,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Miejsce parkingowe,
  • Profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro,
  • Doskonałą atmosferę w pracy,
  • Kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę.