Bądźmy w kontakcie

e-mail: kadry@viessmann.com
tel.: +48 71 36 07 100

Monter płyt testujących

Legnica

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12750 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,8 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 700 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Wraz z intensywnym rozwojem w kierunku produkcji pomp ciepła poszukujemy nowych członków zespołu.

Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • projektowanie, wykonywanie oraz naprawa płyt testujących do produkcji
  • optymalizacja stanowisk testujących
  • programowanie urządzeń testujących
  • przezbrojenia oraz drobne naprawy maszyn dostępnych na wydziale
  • wsparcie dla operatorów stanowisk testujących
  • nadzór oraz optymalizacje procesów technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym, elektrycznym lub elektromechanicznym
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • znajomość podstaw mechaniki
  • mile widziane uprawnienia SEP Kategorii E
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 – zmianowym

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie karty Multisport
  • wspólne wyjazdy
  • stabilność – umowa o pracę
  • wsparcie aktywności sportowych
  • coroczną imprezę
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • inne świadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • bilety do kina i teatru oraz lokalne koncerty
  • przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku APLIKUJ