Bądźmy w kontakcie

e-mail: kadry@viessmann.com
tel.: +48 71 36 07 100

Specjalista ds. automatycznych systemów magazynowych

Legnica

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 600 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.

Wraz z intensywnym rozwojem w kierunku produkcji pomp ciepła poszukujemy nowych członków zespołu.

Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektu związanego z projektowaniem nowoczesnego systemu logistycznego w nowo powstającym zakładzie w Legnicy od fazy projektowej do rozruchu
  • udział w międzynarodowej grupie projektowej definiującej procesy logistyczne, magazynowe oraz związane z dystrybucją wewnątrzzakładową oraz operatorami zewnętrznymi
  • współudział w projektowaniu i wprowadzaniu nowoczesnych automatycznych systemów magazynowych i transportowych, w tym Automated Guided Vehicle
  • integracja rozwiązań IT, w tym SAP EWM w jeden funkcjonujący organizm i koordynacja tych działań z IT
    po fazie projektowej i rozruchu praca na stanowisku specjalisty ds. automatycznych systemów logistyki materiałowej lub lub alternatywnie przejście na ścieżkę managerską
  • w fazie projektowej przewidywane są częste wyjazdy zagraniczne do zakładów Viessmanna na terenie Niemiec lub innych lokalizacjach oraz u dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu logistycznym lub technicznym
  • min. 7 – letnie doświadczenie w obszarze związanym z logistyką materiałową w zakładzie produkcyjnym, ugruntowana wiedza w zakresu przepływów materiałowych
  • wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w gospodarce magazynowej i na styku magazynu i produkcji – zagadnienia przemysłu 4.0, IoT, AGV
  • doświadczenie w obsłudze SAP ERP i SAP EWM (Extended Warehouse Management)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzenie projektu greenfield w obszarze logistyki materiałowej i/lub magazynowej, w tym projektu związanym z AGV
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie karty Multisport
  • wspólne wyjazdy
  • stabilność – umowa o pracę
  • wsparcie aktywności sportowych
  • coroczną imprezę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie obiadów
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • bilety do kina i teatru oraz na lokalne koncerty
  • przyjazną atmosferę

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku APLIKUJ