Sprzedaż

Kariera

Wyszukaj oferty pracy

Sprzedaż

Viessmann Sp. z o. o.

Dołącz do zespołu Viessmann! Rozwijaj swoją karierę we właściwym kierunku.

Jesteśmy międzynarodowym producentem systemów ogrzewania, chłodzenia i energii odnawialnej. Firma została założona w Niemczech w 1917 roku i od tego czasu stała się światowym liderem w branży. Firma Viessmann oferuje szeroką gamę produktów, obejmującą między innymi kotły, pompy ciepła, systemy solarne i kotły na biomasę.

Oprócz oferty produktów Viessmann oferuje również kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie systemów, instalację i konserwację. Ściśle współpracujemy ze swoimi klientami, aby zapewnić najlepsze rozwiązania grzewcze i energetyczne dostosowane do ich konkretnych potrzeb. W zależności od lokalizacji i specyfiki danej placówki, zwykle zatrudniamy pracowników na różnych stanowiskach. Swoje miejsce odnaleźć możesz w działach: techniczno-serwisowym, wsparcia projektanta, handlowym, odnawialnych źródeł energii czy marketingu.

Pracownicy Viessmann to zespół łączący wieloletnie doświadczenie z kreatywnością, zaangażowaniem i ciągłym dostosowywaniem się do zmian i nowości. Nasza kadra to zarówno doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy jak i osoby młode, rozpoczynające swoją ścieżkę zawodową. Jesteś specjalistą w tym, co robisz? A może chcesz uczyć się od najlepszych? Aplikuj - zostań częścią naszego zespołu.

viessmann
viessmann
viessmann
viessmann

Tworzymy przestrzeń dla przyszłych pokoleń

A CARRIER COMPANY - © 2024 CARRIER